Aktualności

15.01.2018

2017 wyjątkowym rokiem dla CAT Polska: media o CAT LC

Końcówka minionego roku obfitowała w publikacje dotyczące firmy CAT LC Polska w mediach branżowych i ogólnopolskich. - Wyjątkowy rok dla CAT LC Polska, projektujemy i usprawniamy procesy, sprawna logistyka części samochodowych… to wiele mówiące nagłówki opublikowanych wywiadów z Radosławem Rożkiem, dyrektorem zarządzającym firmy.

Czytaj więcej »
20.12.2017

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Czytaj więcej »
13.12.2017

Zespół CAT LC Polska na planie filmowym programu MOTOŚLAD

Nasi koledzy z CAT LC Polska mieli przyjemność grać główne role w kolejnym odcinku 'Motoślad'u' - programu telewizyjnego o motocyklach prowadzonego przez Aleksandra Ostrowskiego. To kolejna wspólnie realizowana inicjatywa promocyjna z Yamaha Motor, polskim oddziałem.

Czytaj więcej »
17.11.2017

Zaawansowana logistyka wózków widłowych CAT Cargo Logistics

Logistyka wózków widłowych to nie tylko sam transport wózków do odbiorców ale także szereg usług dodatkowych, które wymagały stworzenia przez CAT LC Polska specjalnych procedur i instrukcji. Same wózki widłowe są towarem nietypowym pod względem ciężaru i wymiarów, a różnorodność ich typów powoduje konieczność indywidualnego podejścia do transportu poszczególnych modeli.

Czytaj więcej »
05.09.2017

Warszawa Business Run 2017 z udziałem Biegaczy CAT LC Polska

Już tradycją stał się udział naszych koleżanek i kolegów z CAT LC Polska w kluczowych imprezach biegowych w kraju. Tym razem w biegu „Warszawa Business Run" 3-go września, będącego częścią Poland Business Run – największej w Polsce charytatywnej sztafety biznesowej.

Czytaj więcej »
01.09.2017

Otwarcie największej platformy logistycznej firmy CAT LC Polska stało się faktem!

Otwarcie największej platformy logistycznej firmy CAT LC Polska we wrześniu 2017 roku było zwieńczeniem strategicznej inwestycji firmy - kolejnego kamienia milowego rozwoju infrastruktury firmy w Polsce. Tym samym nowo otwarte centrum dystrybucyjne stało się największym tego typu obiektem CAT LC w Polsce i trzecim co do wielkości w Europie.

Czytaj więcej »