Aktualności

08.11.2018

Magazyn kół samochodowych Volkswagen Group Polska w dedykowanej obsłudze CAT LC Polska

Od lipca 2017r. Volkswagen Group Polska powierzył firmie CAT LC Polska pełną obsługę magazynową wyodrębnionego asortymentu - kół kompletnych do samochodów marek grupy Volkswagen. W swoim centralnym magazynie w Duchnicach (k. Warszawy) CAT LC Polska – wiodący operator branży motoryzacyjnej - realizuje kompleksową obsługę magazynową kół samochodowych, obejmującą także dostawy do sieci dealerów klienta w całym kraju.

Czytaj więcej »
25.10.2018

TransLogistica Jobs z udziałem CAT LC Polska, 6-8 listopada 2018 Warszawa

Zapraszamy do stoiska CAT LC Polska na targach TransLogistica Jobs - pierwszych, ogólnopolskich targów pracy dedykowanych branży Transport-Spedycja-Logistyka.

Czytaj więcej »
01.10.2018

Zmiany dotyczące świadczenia usługi transportu jednośladów dla klientów indywidualnych od 2018.10.01

W związku z nową polityką CAT LC Polska od 1 października b.r. nie będzie możliwości realizacji bezpośrednich zleceń transportu jednośladów przez klientów indywidualnych. Nowa propozycja rozwiązań dedykowanych dla tej grupy klientów zostanie przekazana przez firmę niebawem.

Czytaj więcej »
28.09.2018

Wspólne wystąpienie CAT LC Polska z Volkswagen Group Polska na konferencji AUTO EVENT 2018

Polecamy do obejrzenia wspólne wystąpienie CAT LC Polska z Volkswagen Group Polska na konferencji przemysłu motoryzacyjnego AUTO EVENT 2018... No i oczywiście polubienia ‘kanału’ CAT LC Polska na YouTube.

Czytaj więcej »
09.07.2018

Grupe CAT uruchamia CAT Academy w celu kształcenia kierowców autotransporterów

Grupe CAT uruchamia CAT Academy w celu kształcenia kierowców autotransporterów. Silnie rozwijająca się po ostatnich przejęciach (STVA, Sintax, Trial itd.) Grupa CAT chce powiększyć swój zespół, a przede wszystkim zwiększyć liczbę kierowców w Europie.

Czytaj więcej »
28.06.2018

Przez współpracę do doskonałości procesów - wywiad Eurologistics z partnerami biznesowymi CAT LC Polska i Volkswagen Group Polska

O budowaniu zaufania i partnerstwie, o podejmowaniu wyzwań i tworzeniu nowych procesów dostosowanych do wysokich wymagań z Radosławem Rożkiem, dyrektorem zarządzającym CAT LC Polska i Szymonem Górskim, dyrektorem Działu Logistyki Volkswagen Polska rozmawia Kinga Wiśniewska, redaktor naczelna Eurologistics.

Czytaj więcej »