Aktualności

27.04.2018

Oil CAT – rozwiązania logistyczne dedykowane wymagającej branży olejowej

Oil CAT – rozwiązania logistyczne dedykowane wymagającej branży olejowej

CAT LC Polska jest wiodącym operatorem logistycznym dla branży motoryzacyjnej, który zapewnia również transport i dystrybucję środków smarnych. Firma specjalizuje się w dystrybucji olejów dla motoryzacji i rolnictwa, olejów przemysłowych, smarów plastycznych, płynów eksploatacyjnych oraz chemii samochodowej, w tym towarów podlegających europejskiej umowie o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych (ADR).

CAT LC Polska dostosowuje procesy na potrzeby najbardziej wymagających branż, rozszerzył grono zadowolonych klientów poprzez wprowadzenie usługi dostaw nocnych, dostaw w soboty a także dostawy najwyższego priorytetu TopCAT. W ramach usług realizowana jest również logistyka zwrotów oraz przerzuty między odbiorcami.

Dystrybucja od jednego kanistra poprzez palety do beczek oraz pojemników DPPL nie stanowi wyzwania, zarówno jeśli chodzi o opakowania dla detalu jak i rynku hurtowego. W najkrótszym czasie dostaw na rynku, CAT LC zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo przewozu powierzonego ładunku, a także terminowość i bezszkodowość na poziomie liderów rynkowych. CAT LC umożliwia elastyczne odbiory w wyznaczonych oknach czasowych oraz transport przesyłek, które podlegają pod system monitorowania drogowego przewozu towarów SENT.

Obecnie CAT LC obsługuje kilka działających na polskim rynku firm – liderów branży olejowej i systematycznie rozszerza grono klientów z tej branży.

« Powrót